Lt
Ru
En

Atsiliepimai

UAB Spektrius

Mes bendradarbiaujame su „Lifetimė“ bendrove jau ilgiau nei 5 metus, nuo pat mūsų bendrovės registracijos momento, ji ir dabar tebetvarko mūsų buhalteriją. Aukštas aptarnavimo lygis, išmanantys darbuotojai, kurie nuolat palaiko ryšį su klientu ir neignoruoja nei vieno prašymo, – tai priežastys, dėl kurių „Lifetimė“ išsiskiria tarp kitų panašia veikla užsiimančių bendrovių.  Be to, yra labai patogu, kai visos reikalingos verslo tvarkymo paslaugos yra teikiamos „vienoje vietoje“, nes laiko sąnaudos ženkliai sumažėja. Rekomenduojame „Lifetimė“ tiek pradedančioms, tiek jau veikiančioms bendrovėms.

UAB Lerus

Didžiulis ačiū „Lifetimė“ bendrovei už tai, kad ji padėjo mums atidaryti savo bendrovę Lietuvoje, supažindino su vietinėmis verslo tvarkymo „taisyklėmis“ ir iki šiol tebepadeda, nors patys mes nesame Lietuvos teritorijoje. „Lifetimė“ padeda mums taupyti laiką ir pinigus, o tai ypač svarbu pradiniame verslo plėtojimo etape! Ačiū specialistams, kuriais visuomet galima pasikliauti ir kreiptis į juos sudėtingiausiais klausimais!

UAB Reneco

Norėtume išreikšti padėką „Lifetimė“ bendrovei už daugiametę kokybišką partnerystę.  „Lifetimė“ specialistai viską atlieka profesionaliai, greitai ir tiksliai, o svarbiausia – kiekvieną kliento klausimą traktuoja individualiai.

Konsultacijos ir dokumentai visuomet teikiami laiku. Labai malonu bendrauti su žmonėmis, kuomet supranti, ko iš jų galima tikėtis ir per kokius terminus. Rekomenduoju visiems, kam reikia pagalbos tvarkant tokius dokumentus, kreiptis būtent į „Lifetimė“ bendrovę.

UAB Marlen Production

Bendradarbiavimas su „Lifetimė“ yra tikras malonumas! Ypač su Julijomis! Profesionalus ir individualus požiūris į kiekvieną sprendžiamą problemą leido man gerokai sutaupyti, nors aš tikėjausi, kad bus atvirkščiai! Tad dabar aš esu ištikima šios bendrovės klientė! Linkiu „Lifetimė“ klestėjimo ir nuolatinio augimo!

UAB Royal and Education

Mes dirbame su „Lifetimė“ jau ilgiau kaip 4 metus ir nesigailime dėl tokio ilgalaikio bendradarbiavimo! Jie padeda mūsų bendrovei nuo pat pradžios ir išsprendžia pačias sunkiausias problemas! Ypač malonūs yra santykiai, pagrįsti pasitikėjimu ir profesionalumu! Viskas yra daroma tiksliai, kokybiškai ir greitai! Patariame rinktis „Lifetimė“!

Doug Gilmour Jersey